Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler

Bim 2017 yılının son ayı ve son haftalarında yeni kataloğu ile yine karşınızdayız. 2017 yılına veda ederken salı ve cuma indirimleri ile bizi mutlu etmeye devam ediyor. Bu haftanın kataloğu olan 22 aralık bim aktüel ürünler incelemesine başlıyoruz. Daha önce de olduğu gibi bu hafta ve daha sonra da sizler için düzenli olarak aktüel ürün kataloglarını paylaşacağız.

Yılbaşına özel olarak hazırlanan bu hafta ve bir sonraki hafta ürünleri için şubelere erken uğramanızı tavsiye ederiz. Bim aktüel ürün katalogları salı ve cuma günleri olmak üzere haftada iki kez yapılmaktadır. Bu haftanın yani 22.12.2017 bim kataloğunda yer alan en gözde ürünler ; çelik tencere seti ve büyük oyuncak kamyon oluyor diğer ürünler ise aşağıda listelenmiştir.

Katalog henüz basılmadığından görseller bu haftaya ait değil. Hafta içerisinde eklenecektir.

Bu haftanın salı gününe özel olarak düzenlenen bim 26 aralık 2017 aktüel ürün kataloğu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu haftaki bim 22 aralık 2017 aktüel ürün kataloğu incelemesini tamamlamış bulunmaktayız. Bir sonraki hafta yayınlanacak olan bim aktüel ürünler kataloğu için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bu haftaki bim aktüel kataloğu 22 aralık bim,23 aralık bim,24 aralık bim,25 aralık bim,26 aralık bim,27 aralık bim, ve 28 aralık bim tarihine kadar geçerli olacaktır. 29 aralık bim aktüel kataloğu hazırlanmaktadır.

Soru ya da görüşleriniz için yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir